III. ročník setkání členů ANCČR

Ve čtvrtek 15. června 2023 proběhlo významné setkání členů Asociace nákupních center ČR.

Asociace nákupních center ČR uspořádala v pořadí již 3. setkání členů asociace, tentokrát se členové setkali v elegantním paláci The Grand Mark s více jak 600-letou historií v centru Prahy

Program zahájil výkonný předseda asociace Jan Kubíček, který srdečně přivítal všechny přítomné členy a zástupce z řad majitelů obchodních center, nájemců a dodavatelů klíčových služeb z oboru a současně podal účastníkům informace o plánovaných aktivitách ANCČR. 

Hlavním hostem programu byl Kamil Čermák, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČEZ ESCO, který vystoupil s přednáškou na nejzajímavější téma dnešní doby: ''MODERN ENERGY: SMART FUTURE FOR EVERYONE'' - úvodní prezentaci dané problematiky otevřel odborník David Martínek a David Veselý ze společnosti ČEZ ESCO. Prezentace o úspoře energií, soběstačnosti a dekarbonizace vyvolala živou diskuzi, jelikož se všichni členové asociace během svých každodenních aktivit potýkají v tomto směru s řadou neznámých, a tak otázek bylo spousty. Kamil Čermák přinesl mnoho zajímavých faktů a přínosných informací k současné energetické situaci. 

Pomyslnou tečkou za opravdu nabitým programem bylo příznivé počasí, díky kterému si všichni pozvaní mohli vychutnat příjemnou atmosféru s večeří a volnou zábavou v rozkvetlé zahradě hotelu, která umožnila navázání bližších kontaktů mezi členy sítě a pokračování diskuze nad energií :-). 

Další významnou událostí asociace je připravovaná odborná konference ANCČR tj. 19. září 2023 v Anežském klášteře v Praze, na které se představí mnoho odborníků a expertů. 

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné setkání.

Galerie fotografií z celé události k dispozici ZDE

Příspěvek Kamila Čermáka na soc. síti LinkedIn ZDE 

zdroj: Gabriela Pluhařová, kancelář ANCČR