Partneři I. ročníku konference ANCČR

Hlavní partneři I. české a slovenské konference Asociace nákupních center ČR.

Realizace celé konference se neobešla bez partnerství několika subjektů. 

Veliké poděkování tak patří 5 významným společnostem, které přispěly a významně se podílely na uskutečnění první konference Asociace nákupních center ČR.

Děkujeme za zapojení těmto institucím:  

ATRIUM CZECH REAL ESTATE MANAGEMENT
Společnost Atrium European Real Estate (AERE) vlastní a spravuje obchodní centra, kancelářské a residenční prostory napříč regionem CEE s největším podílem aktiv v Polsku a v České Republice.  V ČR společnost vlastní a spravuje obchodní centra Palác Pardubice a Atrium Flora v Praze, a je také většinovým spoluvlastníkem OC Arkády Pankrác, které spravuje společnost ECE. Trhu nabízíme retailové a kancelářské prostory v  centrech s vysokou návštěvností, skvělou polohou a vynikající dopravní dostupností

M2C
M2C je jedna z největších společností s mezinárodní působností poskytující komplexní služby v rámci správy nemovitostí (úklid, údržba i zabezpečení objektu). Klientům přináší inovativní řešení a nové technologie, které využívá ve všech segmentech svých nabízených služeb.

RPM SERVICE
Značka RPM Service se pohybuje na českém trhu více než 25 let. Za tu dobu se spoečnost vypracovala mezi největší tuzeské úklidové speciaisty s více než 7 000 pracovníky a celostátní působnstí. Poskytuje kompletní služby úklidu téměř 600 klientům. 

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD
Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel 82 obchodních center včetně 53 vlajkových nákupních destinací v nejdynamičtějších městech Evropy a USA s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2022), z čehož 87 % tvoří maloobchod, 6 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield na sebe upozornila programem Better Places 2030, jehož ambicí je vytvářet lepší místa, která berou ohled na nejpřísnější ekologické standardy a přispívají k rozvoji lepších měst.

WOOD & CO 
WOOD & Company je významná finanční a investiční skupina s předním postavením na středoevropském trhu. Byla založena v roce 1991, má kanceláře v sedmi evropských metropolích – v Praze, Bratislavě, Varšavě, Miláně, Bukurešti, Dublinu a Londýně. Skupina se zaměřuje na poskytování služeb v oblastech korporátních financí a kapitálových trhů, obchodování s cennými papíry a správy majetku.

Galerie fotografií z konference k dispozici ZDE

zdroj: Gabriela Pluhařová, kancelář ANCČR