Startuje 3. česká a slovenská konference Asociace nákupních center ČR

Začal prodej vstupenek na největší setkání profesionálů z oblasti nákupních center a retailu v České republice a na Slovensku.

Již třetí ročník jedinečné české a slovenské konference Asociace nákupních center ČR se uskuteční ve čtvrtek 3. října 2024 v Národním domě na Vinohradech v Praze a nabídne bohatý program plný inspirace, novinek a příležitostí k networkingu. Konference bude zahájena společným obědem a tradičně zakončena večerní networking party. 

Rezervujte si své místo co nejdříve a využijte zvýhodněnou cenu vstupenek v rámci tarifu Early Bird. Nabídka je platná jen do konce července.

Vstupenky zakoupíte na microsite konference ZDE

Na konferenci se můžete těšit na přední odborníky z oboru, kteří se podělí o své zkušenosti a úspěšné strategie. Program přinese odborné přednášky a panelové diskuze zaměřené na nejpalčivější otázky, kterým čelí retailové odvětví dnes. 

Nezmeškejte jedinečnou příležitost získat přehled o nejnovějších trendech a inovacích v retailu na největší oborové konferenci v České republice a na Slovensku. Více o programu a vystupujících na konferenci naleznete ZDE